0312 332 15 78
Hizmetlerimiz Asansörlü Taşımacılık

Ankara Özerdem nakliyat evden eve asansörlü taşımacılık 1996 kurulan Özerdem nakliyat yüksek katlara asansörlü taşımacılık önce firmamızın eksperi gelerek ev eşyalarınızı inceler ondan sora asansörün kurulacağı yere bakarak ve siz değerli müşterilerimize teklif sunmaktadır. Asansörlü taşımacılık işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrolleri yapılır.

Asansörlü Taşımacılıktan Bir FotoğraflarEşyalarınız paketlenir ve asansörün sepeti yanaşacağı balkona taşınarak asansör kuruduktan sonra taşıma işlemleri başlamaktadır asansörün sepetine konulan eşyalarınızı yere koymadan direkmen aracın içine konmaktadır aracın içindeki elemanımız eşyalarınız aracın içine istiflemektedir.

Yükleme işlemi bittikten sonra asansörlü aracımız ve eşyaların bulunduğu aracımız indirme adresine geçerek yine aynı şekilde bu seferde aracın içindeki eşyalar yine yere inmeden direk asansörün sepetine konularak balkondan odalara taşınır.

Asansörlü evden eve taşımacılık sayesinde taşıma işlemi daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minimum hasar riski ile taşınması sağlanır.

Özerdem Nakliyat Asansörlü Taşınma Hizmeti  Evden eve kendi imkânları ile taşınanlar  Evden eve eşya taşıma firmamız Mobilyalarınız montaj ve demontaj Beyaz eşyacılarınız sökmek ve montajlamaktadir.

Asansörlerimiz evden eve 45 mt (15kat) yüksekliğe kadar hizmet vermekte ve kiralama bedeli saatlik, günlük, haftalık olarak ücretlendirilmektedir.

Paketleme Galerisi