Misyon Vizyon

Garantili Hizmet

Özerdem Nakliyat Uzman personellerimiz ile birlikte sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı yeni adreslerinize ulaştırıyoruz.

Asansörlü Hizmetler

Özerdem Nakliyat Uzun yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz ki; firmamız sizlere profesyonel bir şekilde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Hizmet Alanlarımız

Ankara Evden Eve Nakliyat Alanında uzman personellerimiz ile birlikte tüm evden eve nakliyat taleplerine çözümler üretiyoruz.

Misyonumuz

Özerdem Nakliyat olarak genç, dinamik ve çalışkan bir ekip ile uzun yıllar önce girdiğimiz nakliyat sektöründe gösterdiğimiz başarı ile sektörün en çok talep gören firması olmayı kısa zamanda başardık. O günden bu yana da misyonumuz olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini prensip edindik ve her müşterimize özel nakliyat çözümleri sunmaktayız. Bu şekilde kendinizi özel hissedeceğiniz üstün kalitede hizmet almanızı sağlarken ayrıca düşük kar marjı ile çalışan firmamız bu konuda da rakiplerinin önüne geçmektedir.

Nakliyat sektöründe insan faktörü önemli olmakla birlikte kullanılan cihaz ve araçların da önemli olduğu bilinmektedir. Firmamızın dinamik ekipleri de teknolojiyi yakından takip etmekte ve Amerika, Avrupa’da yaşanan teknolojik gelişmeleri de müşterilerimize yansıtmaktayız. Nakliyat sektörünün gelişmesine katkıda bulunmanın yanında ayrıca ülkemizde ki işsizlik sorunun da çözülmesinde de yeni iş olanakları açıyor olmamız katkıda bulunmaktayız. İş arayan kişiler için gerekli eğitimleri alarak hatasız olarak yapacakları bir iş olanağı sunmakta ve kurumsal bir firmada çalışma imkanı sunmaktayız.

Vizyonumuz

Dünyanın en hızlı gelişen ülkeleri arasında yer alan Türkiye ekonomisinde nakliyat sektörü önem taşımakta ve firmamız da ülke ekonomisine üstün kalitede hizmeti ile katkı sağlamaktadır. Özerdem Nakliyat olarak sektörün lider firması olma vizyonumuz ile yola çıktığımız günden bu yana teknolojiyi yakından takip ederek rakiplerimize de örnek olmaya devam etmekteyiz. Hizmet kalitesinde ve sizlerin beklentisinde çıtayı yükseltmeye devam etmekte ve nakliyatın sadece eşya taşımak olmadığının anlaşılmasını sağlamaktayız. Nakliyat eşyaların maksimum koruma altında taşınması ve teslim alındığı gibi yeni hali ile teslim edilmesini sağlamaktayız. Ayrıca özellikle ev ve ofis taşınmasında eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi işleminin de yapılması sağlanarak sizlerin yorulmanız ve taşınmayı bir sıkıntı gibi görmenizin önüne geçilmektedir.

Vizyonumuz nakliyat hizmetinin her an ulaşılabilir bir hizmet olması ve kaliteli hizmet almak için uzun süre beklemenize gerek olmamasıdır. Firmamız Ankara gibi dünyanın en büyük metropollerinden birinde verdiği hizmetlerde bir aksama olmamasını geniş ve dinamik ekipleri ile sağlamaktadır. İşini severek yapan ekiplerimize verdiğimiz düzenli eğitimler ile amacımız olan sıfır hata ile hizmeti başarmaktayız.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Şehirler Arası Nakliyat,Asansörlü Nakliyat,Evden Eve Nakliyat,Ankara Şehir İçi Nakliyat,Ankara Nakliye,Ankara Asansörlü Nakliyat,Ankara Şehirler Arası Nakliyat,Ankara Nakliyat
Ankara Özerdem Nakliyat firması olarak Ankara merkezli hizmetlerimiz olduğu gibi, Türkiye çapında da bir çok nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamızın profesyonelliği her geçen gün arttığı için, nakliyat alanında hizmet almak isteyen vatandaşların ilk olarak tercihi firmamız olmaktadır. Sizler için de mantıklı bir seçim olacak olan Özerdem Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçerek üstün kalite hizmetler alabilirsiniz.

Etiketler

Bölgelerımız

İLETİŞİM

Şehirler Arasi Nakliyat FirmasiÖzerdem NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyat.