Misyon Vizyon

Garantili Hizmet

Özerdem Nakliyat Uzman personellerimiz ile birlikte sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı yeni adreslerinize ulaştırıyoruz.

Asansörlü Hizmetler

Özerdem Nakliyat Uzun yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz ki; firmamız sizlere profesyonel bir şekilde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Hizmet Alanlarımız

Ankara Evden Eve Nakliyat Alanında uzman personellerimiz ile birlikte tüm evden eve nakliyat taleplerine çözümler üretiyoruz.

Misyonumuz

Özerdem Nakliyat olarak genç, dinamik ve çalışkan bir ekip ile uzun yıllar önce girdiğimiz nakliyat sektöründe gösterdiğimiz başarı ile sektörün en çok talep gören firması olmayı kısa zamanda başardık. O günden bu yana da misyonumuz olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini prensip edindik ve her müşterimize özel nakliyat çözümleri sunmaktayız. Bu şekilde kendinizi özel hissedeceğiniz üstün kalitede hizmet almanızı sağlarken ayrıca düşük kar marjı ile çalışan firmamız bu konuda da rakiplerinin önüne geçmektedir.

Nakliyat sektöründe insan faktörü önemli olmakla birlikte kullanılan cihaz ve araçların da önemli olduğu bilinmektedir. Firmamızın dinamik ekipleri de teknolojiyi yakından takip etmekte ve Amerika, Avrupa’da yaşanan teknolojik gelişmeleri de müşterilerimize yansıtmaktayız. Nakliyat sektörünün gelişmesine katkıda bulunmanın yanında ayrıca ülkemizde ki işsizlik sorunun da çözülmesinde de yeni iş olanakları açıyor olmamız katkıda bulunmaktayız. İş arayan kişiler için gerekli eğitimleri alarak hatasız olarak yapacakları bir iş olanağı sunmakta ve kurumsal bir firmada çalışma imkanı sunmaktayız.

Vizyonumuz

Dünyanın en hızlı gelişen ülkeleri arasında yer alan Türkiye ekonomisinde nakliyat sektörü önem taşımakta ve firmamız da ülke ekonomisine üstün kalitede hizmeti ile katkı sağlamaktadır. Özerdem Nakliyat olarak sektörün lider firması olma vizyonumuz ile yola çıktığımız günden bu yana teknolojiyi yakından takip ederek rakiplerimize de örnek olmaya devam etmekteyiz. Hizmet kalitesinde ve sizlerin beklentisinde çıtayı yükseltmeye devam etmekte ve nakliyatın sadece eşya taşımak olmadığının anlaşılmasını sağlamaktayız. Nakliyat eşyaların maksimum koruma altında taşınması ve teslim alındığı gibi yeni hali ile teslim edilmesini sağlamaktayız. Ayrıca özellikle ev ve ofis taşınmasında eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi işleminin de yapılması sağlanarak sizlerin yorulmanız ve taşınmayı bir sıkıntı gibi görmenizin önüne geçilmektedir.

Vizyonumuz nakliyat hizmetinin her an ulaşılabilir bir hizmet olması ve kaliteli hizmet almak için uzun süre beklemenize gerek olmamasıdır. Firmamız Ankara gibi dünyanın en büyük metropollerinden birinde verdiği hizmetlerde bir aksama olmamasını geniş ve dinamik ekipleri ile sağlamaktadır. İşini severek yapan ekiplerimize verdiğimiz düzenli eğitimler ile amacımız olan sıfır hata ile hizmeti başarmaktayız.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Hizmet Açıklaması

Ankara Şehir İçi Nakliyeci
Ankara evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere gerek şehir içi gerek şehirler arası nakliyat işinde daima müşteri memnuniyeti ön plana alarak daha kaliteli ve profesyonellik çalişmalarimiz gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'nin 81 il ve ilçelerine kaliteli ve profesyonel daha hizli ve güvenlir bir çalışma hizmetini suna bilmek için kaliteli ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz mevcut olmaktadir eşyalarınızı güvenli taşına bilmasi ve daima gerek şehir içi gerekse şehirler arası evden eve nakliyat işini daima sigortalı ve profesyonel marangozlu ekibimizle sizlerin yaninda yer almaktayız. sizde bu kalıteli taşimadan faydalanmak içi bizimle iletişime gece bilirsiniz.

Etiketler

Bölgelerımız

İLETİŞİM

Şehirler Arasi Nakliyat FirmasiÖzerdem NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyat.