Ankara Evden Eve Eşya Depolama Hizmetleri

Ankara Şehir içi Eşya Depolama Hizmetlerini Daima Kaliteli sunmaktayiz.

Garantili Hizmet

Özerdem Nakliyat Uzman personellerimiz ile birlikte sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı yeni adreslerinize ulaştırıyoruz.

Asansörlü Hizmetler

Özerdem Nakliyat Uzun yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz ki; firmamız sizlere profesyonel bir şekilde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Hizmet Alanlarımız

Ankara Evden Eve Nakliyat Alanında uzman personellerimiz ile birlikte tüm evden eve nakliyat taleplerine çözümler üretiyoruz.

Ankara Eşya Depolama hizmeti uzun yıllardır Amerika ve Avrupa’da verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Özerdem Nakliyat olarak bizlerde bu hizmeti ülkemize ilk getiren firma olmaktayız. Sahip olduğumuz geniş ve güvenli depolarımızda eşyalarınızın istediğiniz gibi güvenli olarak kalmasını sağlamaktayız. Bu hizmetimiz ile bir süre için kullanmayacağınız ev ya da ofis eşyalarınız olduğunda elinizden çıkartmanıza gerek kalmamakta depolarımıza koymanız halinde istediğiniz zaman tekrar alarak kullanmaya başlamanız mümkün olmaktadır. Bu hizmetimizden eski evini acil olarak boşaltması gereken ama yeni evi henüz hazır olmayan kişiler, ofislerini mevsimlik olarak kullanan kişiler bir süre için yurt dışına gidecek kişiler yararlanmaktadır.

Eşyalarınızı depolarımıza koymak istemeniz halinde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde deneyimli ekiplerimiz ile adresinize gelmekte eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaparak araçlarımıza yükleyerek depolarımıza getirmekteyiz. Burada da eşyalarınız için ayrılmış olan bölüme yerleştirilmekte ve burada üstlerini naylonla kaplayarak koruma altına almaktayız. Bu şekilde de alacağınız güne kadar da güvenli olarak kalmasını sağlamaktayız.

Ankara Eşya Depolama hizmeti uzun yıllardır Amerika ve Avrupa’da verilen hizmetler arasında yer almaktadır.  Ankara Eşya Depolama hizmeti uzun yıllardır Amerika ve Avrupa’da verilen hizmetler arasında yer almaktadır.

Ankara Eşya Depolama hizmeti uzun yıllardır Amerika ve Avrupa’da verilen hizmetler arasında yer almaktadır.  Ankara Eşya Depolama hizmeti uzun yıllardır Amerika ve Avrupa’da verilen hizmetler arasında yer almaktadır.

Ankara Eşya Depolama Hizmeti

Ankara Eşya Depolama hizmetimizi almanız halinde bunun sorunsuz olarak gerçekleşmesi için alanında deneyimli ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ankara merkezli olan firmamız kendi şehrimizde olduğu gibi ayrıca çevre illerden de bu yönde gelen taleplerin karşılanmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızın kullanacağınız güne kadar güvenli olarak depolarımızda kalmasını istediğinizde bunun için en uygun fiyatları bulmanızı sağlamaktayız. Eşyanızın miktarına ve ne kadar süre kalacağına dair bilgiler almakta ve bunları göz önüne alarak fiyat teklifimizi sunmaktayız. Eşyaların depolarımızda güvenli olarak kalması için de şu önlemleri almaktayız.

  • Paketleme ve ambalajlama yaptığımız eşyaların üzerini naylonla kaplamaktayız.
  • Depolarımızda havalandırma sistemi bulunmaktadır.
  • Böcek ve haşerata karşı düzenli ilaçlama yapmaktayız.
  • Temizlik personelimiz ile düzenli olarak temizlenmektedir.

Ankara Eşya Depolama hizmetimizi bütün müşterilerimize sigortalı olarak vermekteyiz. Bu şekilde eşyaların adresinizden alınıp depolarımıza getirilmesi ve burada bulunduğu süre içinde olabilecek kazalar için önlem almaktayız. Eşyalarınızı depolarımızdan almak istediğinizde bunu birkaç gün önceden haber vermeniz halinde ekiplerimiz gerekli hazırlığı yapmakta ve belirtilen günde eşyaların istediğiniz adrese teslim edilmesi sağlanmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.

 

Şehirler Arası Nakliyat,Asansörlü Nakliyat,Evden Eve Nakliyat,Ankara Şehir İçi Nakliyat,Ankara Nakliye,Ankara Asansörlü Nakliyat,Ankara Şehirler Arası Nakliyat,Ankara Nakliyat
Ankara Özerdem Nakliyat firması olarak Ankara merkezli hizmetlerimiz olduğu gibi, Türkiye çapında da bir çok nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamızın profesyonelliği her geçen gün arttığı için, nakliyat alanında hizmet almak isteyen vatandaşların ilk olarak tercihi firmamız olmaktadır. Sizler için de mantıklı bir seçim olacak olan Özerdem Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçerek üstün kalite hizmetler alabilirsiniz.

Etiketler

Bölgelerımız

İLETİŞİM

Şehirler Arasi Nakliyat FirmasiÖzerdem NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyat.