Paketleme Nakliyat

Ankara Şehir İçi En Uygun Paketleme Firmasi

Garantili Hizmet

Özerdem Nakliyat Uzman personellerimiz ile birlikte sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı yeni adreslerinize ulaştırıyoruz.

Asansörlü Hizmetler

Özerdem Nakliyat Uzun yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz ki; firmamız sizlere profesyonel bir şekilde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Hizmet Alanlarımız

Ankara Evden Eve Nakliyat Alanında uzman personellerimiz ile birlikte tüm evden eve nakliyat taleplerine çözümler üretiyoruz.

Paketleme ve ambalajlama hizmetini firmamız profesyonel ekipleri ile vermekte ve bu şekilde taşınma sırasında eşyaların koruma altında olmasını sağlamaktadır. Kullandığımız TSE standardında olan kaliteli ambalaj malzemeleri ile eşyalar üst düzey koruma altına alınmaktadır. Firmamız ile eşyaları zarar görmeden taşınan kişiler de bundan memnun olmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekte olan Özerdem Nakliyat firmamıza da gelen talepler gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Bizlerde büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Ekiplerimizi genişletme aşamasında ise dikkatli davranmakta işini hatasız yapan kişileri seçmekteyiz. Bunun olması için gerekli işbaşı eğitimlerini vermekteyiz.

Verdiğimiz paketleme desteği ile evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde eşyaların toplanması ve isterseniz de yerleştirilmesi için zaman kaybı yaşamanız önlenmektedir. Firmamız ile çalışmayı tercih etmeniz ile taşınma öncesinde adresiniz ziyaret edilmekte bu sırada eşyaların miktarı görülerek taşınmanın sorunsuz olarak gerçekleşmesi için planlama yapılmaktadır. Yapılan plan gereği de taşınma günü yeterli sayıda personel ile gelinerek eşyalar toplanmaktadır.

  

  

Paketleme ve Ambalajlama Fiyatları

Paketleme ve ambalajlama desteğini firmamız bütün müşterilerine vermekte ve stres olmadan yorulmadan taşınabilmelerini sağlamaktadır. Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve bunun için fiyat teklifimizi telefonda değil adresinize yapılan ziyaret ile vermekteyiz. Teklifimizi onaylamanızın ardından da taşınma gününü belirlemekte ve sizden sadece özel eşyalarınızı toplamanız istenmektedir. Bunun dışında ki bütün eşyalar firmamız personeli tarafından toplanmaktadır. Mobilyaların ve elektronik eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için önce demontajı yapılmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek eşyalar için ise içleri köpüklü kutular kullanılmaktadır.

Paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile Ankara merkezli firmamız hayatın büyük bir koşturmaca içinde geçtiği şehrimizde yaşayan kişilerin zaman kaybı yaşamasını önlemekteyiz. Yılın her günü çalışmakta ve geniş ekiplerimiz yeni model araçlarımız ile nakliyatı kısa sürede sonuçlandırmaktayız. Her ne kadar eşyaların paketlenmesi önemli bir aşama olmakla birlikte portatif yük asansörü kullanılması da önemlidir. Çünkü kazaların büyük kısmı eşyaların bina merdivenlerinden taşınması sırasında olmaktadır. Firmamız ise asla bina merdivenlerini kullanmamaktadır. Verdiğimiz bütün sözlerde durmakta bu sayede yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

 

Şehirler Arası Nakliyat,Asansörlü Nakliyat,Evden Eve Nakliyat,Ankara Şehir İçi Nakliyat,Ankara Nakliye,Ankara Asansörlü Nakliyat,Ankara Şehirler Arası Nakliyat,Ankara Nakliyat
Ankara Özerdem Nakliyat firması olarak Ankara merkezli hizmetlerimiz olduğu gibi, Türkiye çapında da bir çok nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamızın profesyonelliği her geçen gün arttığı için, nakliyat alanında hizmet almak isteyen vatandaşların ilk olarak tercihi firmamız olmaktadır. Sizler için de mantıklı bir seçim olacak olan Özerdem Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçerek üstün kalite hizmetler alabilirsiniz.

Etiketler

Bölgelerımız

İLETİŞİM

Şehirler Arasi Nakliyat FirmasiÖzerdem NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyat.